Home Зв'язок Канада виділить $337 млн. на створення військової супутникової системи зв'язку Mercury Global
Канада виділить $337 млн. на створення військової супутникової системи зв'язку Mercury Global PDF Друк E-mail
20.01.2012 09:46

Канада виділить $337 млн. на створення військової супутникової системи зв'язку Mercury GlobalКанада виділить $337 млн. на програму створення військової супутникової системи зв'язку Mercury Global. Вона призначена для забезпечення захищеного від перехоплення зв'язку з військовослужбовцями на полі бою.

Як повідомив журналістів у четвер міністр оборони Канади Пітер Маккей, дані засоби дозволять Канаді протягом 20 років мати доступ до цієї системи, розробку якої здійснюють США. Крім того, за рахунок канадської сторони буде профінансоване будівництво одного з 10 супутників Mercury Global. За словами міністра, участь Канади в цій програмі "продиктована змінними умовами і необхідністю забезпечити захист інформації". Всі 10 супутників системи Mercury Global, повідомив він, повинні бути виведені на орбіту до 2017 року. Дотепер США витратили на неї $4,9 млрд і вивели на орбіти три супутники.

"Угода про участь Канади в створенні цієї системи підводить межу під аналізом довгострокових потреб міністерства оборони, що продовжувався протягом двох років в області зв'язку, - відзначило інформаційне агентство PostMedia News. - Зроблена міністром заява - свідоцтво того, що уряд бачить в майбутньому можливості розгортання канадських військ в "гарячих точках" по всьому світу".

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное