Home Телефонія
Телефонія
МНС Росії розробило додаток "Мобільний рятувальник" для iPhone PDF Друк E-mail
25.01.2012 15:56

МНС Росії розробило додаток "Мобільний рятувальник" для iPhoneНовий мобільний додаток від МНС РФ дозволяє натисненням однієї кнопки викликати оперативні служби і оповістити про надзвичайну ситуацію родичів. Додаток було створено для скорочення часу реагування спеціальних служб.

Читати більше...
 
В Ульяновську почав працювати колл-центр для володарів "тривожних кнопок", що видаються інвалідам PDF Друк E-mail
30.12.2011 18:26

В Ульяновську почав працювати колл-центр для володарів "тривожних кнопок", що видаються інвалідамВ Ульяновську сьогодні почав працювати колл-центр для володарів "тривожних кнопок", що видаються інвалідам, повідомила прес-служба уряду Ульяновської області. Мобільні пристрої екстреного зв'язку, оснащені спеціальною кнопкою з'єднання з контакт-центром, безкоштовно видаються інвалідам I і II груп і самотньо проживаючим громадянам, які через вік або стан здоров'я потребують допомоги.

Читати більше...
 
Через три місяці американська навігаційна система GPS не матиме ніяких переваг по точності перед російською ГЛОНАСС PDF Друк E-mail
13.12.2011 17:57

Через три місяці американська навігаційна система GPS не матиме ніяких переваг по точності перед російською ГЛОНАССЧерез три місяці американська навігаційна система GPS не матиме ніяких переваг по точності в порівнянні з російською ГЛОНАСС, повідомив сьогодні журналістів на прес-конференції заступник глави Федерального космічного агентства /Роскосмос/ Анатолій Шилов.

За словами Шилова, "в даний час система ГЛОНАСС забезпечує точність для цивільних користувачів в 4,5 метра". "Через декілька місяців, а точніше місяця через 2 - 3, ГЛОНАСС забезпечить точність 2,5 - 2,8 метра", - відмітив він. За його оцінкою, "розмови про те, що американська GPS - це порятунок, не відповідає дійсності". Він нагадав, що "США можуть ввести селективний доступ у будь-який час, що зробить точність американської системи в 100 метрів".

Читати більше...
 
Шведська компанія Ericsson допоможе російським операторам зв'язку будувати мережі LTE, а також створить центр розробок в Сколково PDF Друк E-mail
21.11.2011 09:33

Шведська компанія Ericsson допоможе російським операторам зв'язку будувати мережі LTE, а також створить центр розробок в СколковоЛідер світового ринку телекомунікаційного устаткування шведська компанія Ericsson планує і далі вносити внесок в розвиток інновацій в Росії. Про це розповів ТАСС-ТЕЛЕКОМ Віце-президент і директор по стратегії і маркетингу компанії в Північній Європі і Центральній Азії Ян Абрамссон. Цього року Ericsson відзначає 130-річчя роботи в Росії.

Читати більше...
 
Nokia має намір в листопаді 2011 року відкрити науково-дослідний центр в Сколково (РФ) PDF Друк E-mail
25.10.2011 13:57

Nokia має намір в листопаді 2011 року відкрити науково-дослідний центр в Сколково (РФ)Nokia має намір в листопаді 2011 року відкрити науково-дослідний центр в Сколково (РФ)

Фінський телекомунікаційний концерн Nokia має намір в листопаді 2011 року відкрити в Росії науково-дослідний центр в Сколково. Про це повідомив сьогодні журналістів глава фінської компанії Тапані Рюхянен на конференції Finish Business in Moscow.

Читати більше...
 
«ПершаПопередня123НаступнаОстання»

Сторінка 1 із 3
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное


Самые красивые и дорогие проститутки Воронежа .