Home Телефонія Фінські вчені з'єднали в одному пристрої мобільний телефон і мікроскоп
Фінські вчені з'єднали в одному пристрої мобільний телефон і мікроскоп PDF Друк E-mail
29.09.2011 17:32

мобільний телефон і сучасний міні-мікроскопПроводити дослідження за допомогою мобільного телефону дозволить новий винахід фінських учених з Тампере - фахівці інноваційної компанії KeepLoop з'єднали в одному пристрої мобільний телефон і сучасний міні-мікроскоп, що дозволяє проводити збільшення з точністю до сотих доль міліметра.


Пристрій, створений на базі світлодіодів, дозволяє записувати в пам'ять мобільного телефону 3D-изображения високої точності, одержані в результаті досліджень за допомогою мікроскопа, і здійснювати передачу мультимедійної картинки на інші носії. Міні-мікроскоп вмонтований в камеру мобільного телефону, його пластикові макролінзи забезпечують поле дослідження 2х3 мм, досліди можна проводити під різним кутом і при різному освітленні.

Як повідомили в фінляндському Центрі технічних досліджень VTT, застосування нового пристрою планується достатньо широким - в промисловій і побутовій електроніці, техніці безпеки і охороні здоров'я. Звичайним користувачам такий телефон-мікроскоп стане в нагоді, наприклад, для читання мікрокодів в різних логістичних системах, перевірки достовірності захисних кодів на продуктах і брендах, аналізу структури текстиля або паперу і т.д. Новий пристрій, на думку фахівців VTT, підходить також для моніторингу навколишнього середовища, наприклад для вивчення комах, листя рослин. Нарешті, телефон-мікроскоп може стати в нагоді любителям ігор і соціальних медіа, оскільки відкриває для них нові цікаві технічні можливості.

Перші моделі для промислового і споживчого застосування поступлять на ринок на початку 2012 року.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное