Home Телефонія Корпоративний Форум Ericsson "Технології, що об'єднують суспільство" відкрився вчора в Києві
Корпоративний Форум Ericsson "Технології, що об'єднують суспільство" відкрився вчора в Києві PDF Друк E-mail
11.10.2011 10:56

Форум Ericsson "Технології, що об'єднують суспільство"Корпоративний Форум Ericsson "Технології, що об'єднують суспільство" відкрився 10 жовтня в Києві. Про це повідомила прес-служба компанії. Протягом п'яти днів Ericsson демонструватиме професійному співтовариству найбільш актуальні інноваційні рішення в області телекомунікацій.


"Ідея проведення Форуму вже була успішно реалізована нами в декількох європейських столицях, а також на Всесвітньому мобільному конгресі в Барселоні. Після Києва Форум відкриється в Москві. Це глобальна програма Ericsson, що демонструє важливість впровадження інноваційних технологічних рішень у всі сфери життя суспільства, які можуть виграти від цього. Україна володіє великим потенціалом в області розвитку телекомунікаційних технологій, тому ми рахуємо її одним з пріоритетних напрямів розвитку бізнесу Ericsson у Східній Європі", - заявив Президент Ericsson в Північній Європі і Центральній Азії Роберт Пушкаріч.

"Ми бачимо готовність українського ринку до впровадження нових технологій, виділяємо для себе декілька перспективних напрямів бізнесу, таких як мобільний широкосмуговий доступ, послуги з управління мережею, інноваційні технології для державних установ і сектора ЖКГ - і готові демонструвати рішення для цих напрямів, а також для тих областей бізнесу, в яких Ericsson є визнаним лідером. Мета Форуму – поділитися з професійним співтовариством нашим баченням технологій, що об'єднують суспільство. Ми твердо переконані, що люди, бізнес і суспільство можуть одержати значні переваги від використання пристроїв, підключених до Мережі. За прогнозом Ericsson, до 2020 року таких пристроїв  у всьому світі буде понад 50 мільярдів" - додав Генеральний директор Ericsson в Україні Олле Соландер.

Ericsson вперше проводить в Києві захід подібного масштабу: на демо-стендах проводитимуться презентації по найважливіших напрямах діяльності компанії, таких як мобільний широкосмуговий доступ, фіксовані мережі і конвергентні рішення, аутсорсинг і обслуговування мереж, системи підтримки операційної діяльності і бізнес-процесів, рішення для ТБ і медіа бізнесу, комунікаційні сервіси, додатки для приватних і бізнес користувачів, підключенні пристроїв.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное