Home Телефонія Шведська компанія Ericsson допоможе російським операторам зв'язку будувати мережі LTE, а також створить центр розробок в Сколково
Шведська компанія Ericsson допоможе російським операторам зв'язку будувати мережі LTE, а також створить центр розробок в Сколково PDF Друк E-mail
21.11.2011 09:33

Шведська компанія Ericsson допоможе російським операторам зв'язку будувати мережі LTE, а також створить центр розробок в СколковоЛідер світового ринку телекомунікаційного устаткування шведська компанія Ericsson планує і далі вносити внесок в розвиток інновацій в Росії. Про це розповів ТАСС-ТЕЛЕКОМ Віце-президент і директор по стратегії і маркетингу компанії в Північній Європі і Центральній Азії Ян Абрамссон. Цього року Ericsson відзначає 130-річчя роботи в Росії.
"Росія для нас один з найбільш важливих і крупних ринків. Ми пропонуємо свої сервіси в 180 країнах, і серед них Росія, що входить в десятку найважливіших для нас країн", - підкреслив Абрамссон. На його думку, Росія має в своєму розпорядженні великі можливості в області телекомунікаційних технологій. Абрамссон повідомив, що серед пріоритетних напрямів роботи компанії в Росії – розвиток технологій мобільного інтернету третього і четвертого поколінь, діяльність в сфері аутсорсингу і допомоги операторам у створенні білінгових систем.

Компанія, за словами Абрамссона, планує, зокрема, зробити внесок у створення в Росії високошвидкісних мереж зв'язку LTE. "Ми консультуємо російських операторів з питань розвитку, - відзначив він. - Ми спілкуємося з нашими споживачами по всій країні, вони хочуть дізнатися більше про цю технологію, про те, як вони можуть її використовувати, як вони можуть розвивати на її основі нові сервіси в рамках мережевого товариства". Компанія передає операторам не тільки власний досвід, але і досвід США і низки азіатських країн. Абрамссон додав, що терміни будівництва мереж LTE в Росії у великій мірі залежать від властей, від того, коли оператори зможуть одержати ліцензії. Значення мають також фінансові ресурси операторів. "Самі технології на даний момент – це не проблема", - стверджує він.

Окремим пунктом співпраці шведської компанії з російськими колегами є участь в проекті Сколково. "Сколково - дуже важливий для нас проект. В рамках цього проекту ми працюємо з операторами, з державою, а також із споживачами", - говорить Абрамссон. Компанія планує, зокрема, відкрити в іннограді свій центр розробок. "Ми хочемо передати наші технологічні переваги Сколково. Дуже важливо, щоб люди і знання зустрілися, і ми стимулюватимемо це", - підкреслив Абрамссон. У 2012 році, за його словами, компанія крок за кроком реалізовуватиме цей проект. Йдеться про набір персоналу в Росії, налагодженні тісніших відносин з іншими компаніями, представленими в Сколково і виявленні того, які проекти можуть бути реалізовані разом.

Особливість проекту по створенню російської "Кремнієвої долини", на думку Абрамссона, полягає в тому, що, не дивлячись на участь в цьому проекті держави, в ньому "не спостерігається такої ситуації, коли ставиться завдання робити це, це і це, і всі повинні це виконувати". "В Сколково, навпаки, створюється атмосфера, коли фахівцям дається можливість йти своїм шляхом. І це найбільш яскрава особливість російської ініціативи. В інших країнах такої відвертості ми не зустрічали", - відзначив він.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное