Home Телефонія Через три місяці американська навігаційна система GPS не матиме ніяких переваг по точності перед російською ГЛОНАСС
Через три місяці американська навігаційна система GPS не матиме ніяких переваг по точності перед російською ГЛОНАСС PDF Друк E-mail
13.12.2011 17:57

Через три місяці американська навігаційна система GPS не матиме ніяких переваг по точності перед російською ГЛОНАССЧерез три місяці американська навігаційна система GPS не матиме ніяких переваг по точності в порівнянні з російською ГЛОНАСС, повідомив сьогодні журналістів на прес-конференції заступник глави Федерального космічного агентства /Роскосмос/ Анатолій Шилов.

За словами Шилова, "в даний час система ГЛОНАСС забезпечує точність для цивільних користувачів в 4,5 метра". "Через декілька місяців, а точніше місяця через 2 - 3, ГЛОНАСС забезпечить точність 2,5 - 2,8 метра", - відмітив він. За його оцінкою, "розмови про те, що американська GPS - це порятунок, не відповідає дійсності". Він нагадав, що "США можуть ввести селективний доступ у будь-який час, що зробить точність американської системи в 100 метрів".
Шилов відзначив, що після введення до ладу другого супутника-ретранслятора системи "Промінь" точність ГЛОНАССа складе близько 1 метра. "Це змагання нескінченно, але кому потрібна точність менше 1 метра? - сказав він. - Через три місяці GPS вже точно не буде краще ГЛОНАСС. Тепер справа за виробниками апаратури для користувачів, які повинні наситити ринок".

Генеральний директор, генеральний конструктор компанії "Інформаційні супутникові системи" /ІСС/ ім. Решетнева Микола Тестоєдов відзначив, що планами розвитку орбітального угрупування системи ГЛОНАСС передбачений запуск у 2012 році трьох космічних апаратів типу "Глонасс-м". "Три апарати готові. У подальші роки ми запустимо ще 8 апаратів цього типу. До появи багатофункціональних апаратів типу "Глонасс-К2" угрупування поповнюватиметься за рахунок апаратів типу "Глонасс-м", - сказав він.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное