Home Телефонія В Ульяновську почав працювати колл-центр для володарів "тривожних кнопок", що видаються інвалідам
В Ульяновську почав працювати колл-центр для володарів "тривожних кнопок", що видаються інвалідам PDF Друк E-mail
30.12.2011 18:26

В Ульяновську почав працювати колл-центр для володарів "тривожних кнопок", що видаються інвалідамВ Ульяновську сьогодні почав працювати колл-центр для володарів "тривожних кнопок", що видаються інвалідам, повідомила прес-служба уряду Ульяновської області. Мобільні пристрої екстреного зв'язку, оснащені спеціальною кнопкою з'єднання з контакт-центром, безкоштовно видаються інвалідам I і II груп і самотньо проживаючим громадянам, які через вік або стан здоров'я потребують допомоги.
Сьогодні заступник голови уряду області Світлана Опенішева вручила жителям Ульяновська ще 20 мобільних пристроїв. Всього у 2011 році інвалідам передано близько 130 "тривожних кнопок".

"Планується, що в найближчому майбутньому "тривожні кнопки" будуть оснащені системами GPS, щоб в необхідних випадках встановлювати місцезнаходження власників таких мобільних пристроїв", - відзначила Світлана Опенішева.

"Тривожні кнопки" видаються в рамках обласної цільової програми "Доступне середовище", розрахованої на 2011-2013 роки. За словами Опенішевої, аналог програми реалізується в Росії поки тільки в Санкт-Петербурзі.

В даний час в Ульяновській області складається загальний список громадян, що потребують отримання "тривожної кнопки". Втім, ця послуга доступна не тільки інвалідам I і II груп. Будь-який житель області або його родичі самі можуть придбати мобільний або стаціонарний пристрій, підключений до спеціальної системи. Щомісячна абонентська платня складе близько 370 крб.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное