Home Телефонія Співробітники британського оператора T-Mobile продавали персональні дані абонентів конкурентам
Співробітники британського оператора T-Mobile продавали персональні дані абонентів конкурентам PDF Друк E-mail
18.11.2009 16:34

T-MobileГрупа співробітників T-Mobile, британського відділення телекомунікаційної компанії Deutsche Telekom AG, затримана за продаж персональних даних абонентів компаніям-конкурентам.

Як повідомляє Infox.ru з посиланням на Reuters, всього було передано декілька тисяч аккаунтов. У кожному нелегально проданому обліковому записі зберігалася інформація про використовувані тарифи, деталі підключення, а також контактні дані абонентів.

У офіційному повідомленні T-Mobile мовиться про те, що в розслідуванні брало участь відомство Уповноваженого у справах інформації Великобританії (Information Commissioner's Office), що займається захистом особистої інформації громадян.

Телефонні фірми, що одержували закриту інформацію, робили клієнтам T-Mobile пропозиції про нове підключення якраз в той момент, коли термін їх поточного контракту добігав кінця. Багато хто щиро дивувався, хто і яким чином зміг з ними зв'язатися саме тоді, коли їм було потрібно продовжувати свій контракт з своїм оператором.

Глава відомства Крістофер Грем вже пообіцяв, що не зупиниться ні перед чим, щоб співробітники T-Mobile, що провинилися, одержали по заслугах. Цілком можливо, що обвинуваченим загрожуватимуть не тільки штрафи, але і тюремний висновок.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное


Гидра онион на сайте www.hydra.com.
www.hydra.com.